Bestemming:
Northumberland, Engeland
Northumberland, Engeland
759 Cottages
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70322
- WiFi
- 2 slaapkamers
- 4 personen
Automatisch vertaald
Verstopt in Craster ligt dit heerlijke huisje met accommodatie verdeeld over drie verdiepingen en uitzicht op ...
€900-€1477 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70321
- WiFi
- 2 slaapkamers
- 4 personen
Automatisch vertaald
Deze charmante accommodatie aan zee biedt stelletjes en kleine gezinnen de perfecte uitvalsbasis om de prachti...
€725-€1246 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70318
- WiFi
- 5 slaapkamers
- 10 personen
- 2 honden
Automatisch vertaald
Deze gastvrije halfvrijstaande woning in Beadnell is perfect gelegen voor families en vrienden die op zoek zij...
€2766-€4929 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70319
- WiFi
- 2 slaapkamers
- 4 personen
Automatisch vertaald
Dit appartement op de eerste verdieping ligt in het dorp Seahouses en is een uitstekende uitvalsbasis voor kle...
€916-€1452 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70320
- WiFi
- 2 slaapkamers
- 4 personen
Automatisch vertaald
Eider Cottage at Waren Mill is een charmant omgebouwd molenaarshuisje gelegen in het gehucht Waren Mill, direc...
€1010-€1562 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70317
- WiFi
- 3 slaapkamers
- 6 personen
- 1 hond
Automatisch vertaald
Deze verfijnde bungalow met drie slaapkamers weerspiegelt de fantastische locatie en is prachtig gerenoveerd o...
€1441-€2591 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70316
- WiFi
- 4 slaapkamers
- 8 personen
- 2 honden
Automatisch vertaald
The Greenhouse is een groot Victoriaans huis met vier slaapkamers en een middenterras in het centrum van het d...
€1181-€2456 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70308
- WiFi
- 4 slaapkamers
- 8 personen
- 3 honden
Automatisch vertaald
Geniet van deze plek aan zee dicht bij Beadnell Bay met acht vrienden of familieleden. Vind een hele reeks act...
€1275-€2538 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70307
- WiFi
- 1 slaapkamer
- 2 personen
- 2 honden
Automatisch vertaald
Dit ruime appartement op de eerste verdieping ligt op korte afstand van het zandstrand van Beadnell en is de i...
€689-€1003 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70306
- WiFi
- 4 slaapkamers
- 8 personen
Automatisch vertaald
Dit prachtige grote pand ligt in het vissersdorp Seahouses en biedt het beste van de kust en het platteland vo...
€1229-€2497 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70309
- WiFi
- 2 slaapkamers
- 4 personen
Automatisch vertaald
Gelegen in het gehucht Waren Mill, met uitzicht op Budle Bay, is dit penthouse-appartement voor vier personen ...
€972-€1847 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70310
- WiFi
- 4 slaapkamers
- 8 personen
- 3 honden
Automatisch vertaald
Gelegen dicht bij het dorp Lucker, tussen Belford en het kustplaatsje Bamburgh, is deze voormalige boerderij e...
Prijs op aanvraag
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70313
- WiFi
- 4 slaapkamers
- 8 personen
- 2 honden
Automatisch vertaald
Wil je verblijven in The Boat House at Bamburgh? Het voegt comfort en stijl toe aan een gewoonweg prachtige lo...
€2207-€4969 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70311
- WiFi
- 3 slaapkamers
- 6 personen
- 2 honden
Automatisch vertaald
Dit moderne vakantiehuis ligt in het rustige kustplaatsje Beadnell, op slechts 800 meter van het gouden zand v...
€823-€1743 per week
Engeland, Northumberland
Huiscode: e70312
- WiFi