Northumberland, Engeland

Beadnell

Huiscode: e70308
  • WiFi
  • 4 slaapkamers
  • 8 personen
  • 3 honden

Onderstaande omschrijving is geautomatiseerd vertaald en nog niet door ons persoonlijk gecontroleerd.

Om u alvast wel volledige informatie over de cottage te kunnen geven, hebben wij voor deze automatische vertaling met dus mogelijk taalfouten of foutieve zinsopbouw gekozen. Op deze manier kunnen we u veel meer cottages aanbieden.
Wij proberen deze tekst zo snel mogelijk te hebben gecorrigeerd.

Geniet van deze plek aan zee dicht bij Beadnell Bay met acht vrienden of familieleden. Vind een hele reeks activiteiten op het strand of trek naar de Northumberland Area of Outstanding Natural Beauty. Neem deel aan paddleboarden, kitesurfen, kajakken en surfen vanaf Beadnell Beach, of wandel langs het kustpad dat fantastische uitzichten biedt. Het dorp heeft een winkel en een pub, of u kunt 3 km naar Seahouses gaan voor meer voorzieningen en eetgelegenheden. Vanaf hier kun je ook een boottocht maken naar de Farne-eilanden om de duizenden vogels te zien die daar leven. Liefhebbers van geschiedenis zullen genieten van een uitstapje naar Dunstanburgh Castle, op 14 km afstand, of een bezoek brengen aan de prachtige Howick Hall Gardens and Arboretum (16 km). Dit prachtige huis is super gezellig met een open woonkamer op de begane grond. De charmante keuken heeft alles wat u nodig hebt om heerlijke diners te bereiden, en de traditionele eetzaal biedt plaats aan zes gasten. Een loungeruimte biedt veel comfortabele stoelen rondom een Smart TV, en een mooie doucheruimte maakt de begane grond compleet. Als u naar boven gaat, vindt u de vier slaapkamers en een familiebadkamer. Ten eerste is er een kingsize kamer met een eigen badkamer met douche, aangrenzend is er nog een kingsize slaapkamer, en de andere twee slaapkamers zijn een superkingsize kamer met ritssluiting en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, geschikt voor kinderen. De badkamer heeft een douche boven het bad. Buiten aan de achterzijde van het pand is een nieuw aangelegde omheinde tuin met zitgelegenheid, barbecue en een tuinhuis compleet met tv. Er is ook een inpandige garage die opslag biedt voor fietsen en andere apparatuur, en waarin een tafeltennistafel staat. - 4 slaapkamers — 3 kingsize bedden en 1 eenpersoonsbed met ritssluiting (kan op verzoek worden omgevormd tot een superkingsize bed) - 3 badkamers — 1 eigen doucheruimte met toilet, 1 doucheruimte met toilet, 1 familiebadkamer met douche boven het bad en een toilet - Elektrische oven, gaskookplaat, magnetron, koelkast/vriezer, wasmachine, vaatwasser, Nespresso-apparaat - Houtkachel - Reisbedje en kinderstoel op aanvraag beschikbaar bij de boeking - Smart TV, Bluetooth-muzieksysteem - Omheinde achtertuin met tuinhuis - Eigen parkeerplaats voor 4 auto's - Garage met tafeltennis - Opslag voor fietsen - Pub en winkel 0,8 km

Faciliteiten

  • Elektra incl.
  • Linnen incl.
  • Bad
  • Douche
  • Centrale Verwarming
  • Kookplaat
  • Aantal honden toegestaan
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Wasmachine
  • Kinderstoel
  • Ledikantje
  • Koelkast
  • Tuin
  • Omheinde tuin
  • Haardroger
  • WiFi
  • Elektrische oven
  • Parkeerplaats
  • Rookalarm
  • TV

Activiteiten

  • Fietsen
  • Golf
  • Paardrijden / pony-trekking
  • Surfen
  • Wandelen
  • Watersporten

Ligging

    Locatie

    Foto's

    Klik op een afbeelding om deze te vergroten

    GarantieRegeling

    Vormt uw boeking bij Cottage Centre een pakketreis (bijvoorbeeld overtocht + cottage), dan valt uw boeking onder de garantieregeling van STO Garant.

    Prijs is inclusief

    Boekingskosten Elektra Linnen

    1289-€2383 per week
    Extra per hond € 25,-