Ā Suffolk, Engeland

Eye

Huiscode: e36497
  • WiFi
  • 1 slaapkamer
  • 2 personen

Onderstaande omschrijving is geautomatiseerd vertaald en nog niet door ons persoonlijk gecontroleerd.

Om u alvast wel volledige informatie over de cottage te kunnen geven, hebben wij voor deze automatische vertaling met dus mogelijk taalfouten of foutieve zinsopbouw gekozen. Op deze manier kunnen we u veel meer cottages aanbieden.
Wij proberen deze tekst zo snel mogelijk te hebben gecorrigeerd.

Dit heerlijke toevluchtsoord voor twee is gelegen in het historische beschermde gebied Eye, een mooie marktstad omgeven door ongerepte natuur. Het pand, ooit een koetshuis, is vakkundig gerenoveerd om een luxueus toevluchtsoord te creëren met behoud van mooie historische kenmerken zoals zichtbare balken en een gewelfd plafond. Eye heeft onafhankelijke winkels, restaurants, cafés en een pub waar eten wordt geserveerd, allemaal binnen een straal van 800 meter. Er zijn mooie wandelingen door de stad, met pittoreske dorpjes in de buurt, terwijl Diss, een andere levendige marktstad, op slechts 6,4 km afstand ligt. Het pand is prachtig ingericht in blauwtinten, gecompenseerd door witte muren. Betreed uw afgelegen boutgat via de originele staldeur, met ijzeren vergrendelingen, naar de ruime open woon/keuken/eetkamer. Dit herbergt een luxe hoekbank, een mooie eettafel en een moderne keuken, met openslaande deuren naar de stabiele binnenplaats. Op de bovenverdieping is de voormalige hooizolder nu een prachtige, lichte en luchtige kingsize slaapkamer met zichtbare balken en een gewelfd plafond. Een gestroomlijnde doucheruimte maakt de indeling compleet. Buiten is een kleine open binnenplaats met originele stalbestrating voorzien van terrasmeubilair. Eye heeft veel te zien en geniet van pittoreske kasteelruïnes, een prachtige middeleeuwse kerk en een prachtig natuurgebied waar je door waterweiden langs de oevers van de rivier de Dove kunt wandelen. Koop een voorraad bij lokale winkels, waaronder een chocolatier en delicatessenwinkel, en ga naar Thornam Walks (6,4 km). Het netwerk van paden door een prachtig park en oeroud bos omvat een picknickplaats, een ommuurde tuin en een geheugenbos. Verder weg ligt Wyken Vineyard (27 km) een boerderij van 1200 hectare met een landwinkel, een boerenmarkt en prachtige tuinen., plus een uitstekend restaurant, gehuisvest in een gerestaureerde, 400 jaar oude schuur.

Faciliteiten

  • Elektra incl.
  • Linnen incl.
  • Douche
  • Centrale Verwarming
  • Kookplaat
  • Aantal honden toegestaan
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Droger
  • Wasmachine
  • Koelkast
  • Tuin
  • Strijkijzer
  • Magnetron
  • Haardroger
  • WiFi
  • Elektrische oven
  • Parkeerplaats
  • Koolmonoxidedetector
  • Rookalarm
  • TV

Activiteiten

  • Fietsen
  • Vismogelijkheden
  • Golf
  • Wandelen

Ligging

    Locatie

    Foto's

    Klik op een afbeelding om deze te vergroten

    GarantieRegeling

    Vormt uw boeking bij Cottage Centre een pakketreis (bijvoorbeeld overtocht + cottage), dan valt uw boeking onder de garantieregeling van STO Garant.

    Prijs is inclusief

    Boekingskosten Elektra Linnen

    €878-€1130 per week