Devon, Engeland
Ilfracombe
- WiFi
- 4 slaapkamers
- 8 personen
- 2 honden
Onderstaande omschrijving is geautomatiseerd vertaald en nog niet door ons persoonlijk gecontroleerd.
Om u alvast wel volledige informatie over de cottage te kunnen geven, hebben wij voor deze automatische vertaling met dus mogelijk taalfouten of foutieve zinsopbouw gekozen. Op deze manier kunnen we u veel meer cottages aanbieden.
Wij proberen deze tekst zo snel mogelijk te hebben gecorrigeerd.
Een prachtig huis in de stijl van de jaren 1920 dat een uitgebreide renovatie heeft ondergaan. Met ongelooflijk veel aandacht voor detail heeft elke slaapkamer met een prachtig uitzicht zijn eigen prachtige eigen badkamer. Geniet van het maken van nieuwe herinneringen met uw familie en vrienden in dit uitstekende vakantiehuis. Gelegen in de buurt van Lea Bay (1,6 km), met een afgelegen baai die populair is om te paddleboarden, kajakken of om te genieten van vele uren rotspooling bij laag water. Het mooie kustplaatsje Woolacombe, op slechts 6,4 kilometer afstand, staat bekend om zijn surfen en andere watersporten en 5 kilometer aan gouden stranden. Wandelaars hebben keuze te over, omringd door boswandelingen of maak een uitstapje naar Exmoor National Park (21 km) waar de Exmoor-pony's en wilde edelherten vrij over de heidevelden rondlopen. De accommodatie is via een grote trap bereikbaar naar de gang waar zich 2 slaapkamers op de benedenverdieping bevinden. Neem de trap naar de lounge met luxe banken en een smart-tv om op de koelere avonden bij te praten over een boxset. Deze kamer wordt gecompleteerd door de dubbele openslaande deuren naar het afgeschermde balkon. De prachtig ontworpen keuken straalt stijl en karakter uit en heeft alles wat je nodig hebt om indruk te maken op je vrienden en familie met een favoriet recept en te dineren voor de dubbele vouwdeuren met een prachtig uitzicht. Er zijn twee slaapkamers op deze verdieping: een kingsize bed met Smart TV, een eigen badkamer met een vrijstaand koperen bad, inloopdouche en toilet en openslaande deuren naar het balkon. Slaapkamer 2 is een tweepersoonskamer met een smart-tv en een eigen badkamer met inloopdouche en toilet. Neem de trap naar de twee slaapkamers op de benedenverdieping, beide met kingsize bedden, smart-tv's en een eigen badkamer met inloopdouche en toilet. Beide met openslaande deuren die naar het terras leiden. Het afgeschermde balkon biedt een bubbelend bubbelbad met een spectaculair uitzicht over het landschap tot aan de zee. Een tafeltennistafel en houtskoolbarbecue om op de warmere avonden buiten te dineren en te ontspannen op het elegante terrasmeubilair.
Faciliteiten
- Elektra incl.
- Linnen incl.
- Hottub
- Wifi
- Vaatwasser
- BBQ
Ligging
- Uitzicht zee/meer/rivier
- Nabij pub
- Nabij kust
Locatie
Foto's
Klik op een afbeelding om deze te vergroten
GarantieRegeling
Vormt uw boeking bij Cottage Centre een pakketreis (bijvoorbeeld overtocht + cottage), dan valt uw boeking onder de garantieregeling van STO Garant.